MEMORIÁL VENDULKY FRÁNOVÉ V PLZNI 2013

V sobotu 4. května jsme vyjeli brzy ráno ze Lhenic do Plzně. Už ráno, okolo sedmé, nastoupili naši čtyři lheničtí reprezentanti v docela dobré náladě. Avšak cesta byla pro nás dlouhá, a tak na několik z nás padl spánek. Když jsme dojeli, spadlo pár kapek a byla nám zima. Po chvíli jsme si našli místo, kde jsme si odložili věci.

                                                 

                                                             

První část soutěže byl výstup na hasičskou věž. Zde soutěžil Tomáš Vlček, náš lhenický mistr České republiky, který si za svůj čas 12,03 s. vybojoval první místo!

                   

                       

Poté následovala přestávka a pak začal běh na 100 m s překážkami v kategorii mladší a starší dívky. Zde nás zastupovala Tereza Hořčicová, která svůj první rozběh zaběhla s časem 24,25 s. a druhý s časem 24,09! Svojí mamku však neporazila, ale umístila se na krásném 50. místě.

                              

                               

 

 Po dívkách následovala kategorie

chlapců. To už bylo v dopoledních hodinách a začalo být pěkné počasí. Zde nás prezentoval Tomáš Vlček, Lukáš Heinrich a Ondřej Adamec. Když rozběhli první kolo s výsledky:  Tomáš-  17,01 s. ,Ondra- 22,21 s. a Lukáš- 21,15, byla další přestávka. Odbyla asi půlka celé soutěže a vedoucí těchto závodů komentovala výkon soutěžících pozitivními slovy: „ S výkony jsem spokojena “.

 

 

 

Nálada byla už lepší než ráno. Když jsem zašla za jedním z našich reprezentantů, abych se zeptala, co si o svém výkonu myslí, odpověděl mi: „Čas by mohl být lepší. Žádný zázrak jsem nečekal, ale budu se snažit v 2. Kole a dále“. Po 2. Kole se v kategorii dorostenců umístil Ondra na 29. místě a Lukáš, po svém dobrém výkonu, na hezkém 23. místě.