Shrnutí sezóny 2007 – SDH Lhenice ženy

  Za SDH Lhenice ženy v tomto roce běhalo 12 žen.

             V rámci Krušnohorské ligy jsme se zúčastnily samozřejmě všech závodů. Za ženy musím říci, že o hasický sport a především královskou disciplínu, kterou je právě útok, stoupá zájem. Mohli jsme si toho všimnout právě na KH, kde víceméně pravidelně závodilo až 12 družstev žen. Za to jsme rády, protože stoupá konkurence a závody jsou zajímavější až do posledního kola.

            V KH proběhlo 11 závodů, z toho jsme se umístily na těchto místech: 

4 krát............1.

1 krát.............2.

3 krát.............3.

a 3 krát se nám bohužel nepodařilo stát na bedně vítězů

              Celkem jsme nasbíraly 105 bodů a tím jsme obsadily celkové 2.místo. Jak všichni víme, snažily jsme se o prvenství až do samotného konce, ale to se nám pro letošní rok bohužel nepodařilo. Na vítězné družstvo SDH Chrášťany nám chybělo 5 bodů. Což je strašně malinko a příští rok jim to určitě nedarujeme a na konci sezóny 2008 budeme stát na bedně vítězství úplně nejvýše.:-)))(tam se nám líbí více, než po jejich pravici )

               Ještě bych chtěla shrnout časy, kterých jsme v rámci KH dosáhly. Na nástřikové terče jsme letos daly nejlepší čas 25:36 a na sklopky 19:03 ve Štrbicích. Kde Martiny 1.terč zaznamenal čas 17:99.

              14. - 16. 9. 2007 jsme reprezentovaly náš Ústecký kraj na Mistrovství České republiky v Plzni. Když porovnám letošní rok a rok minulý, tak zde bylo jak zlepšení, tak i zhoršení v jednotlivých kategorií. Za zlepšení můžeme považovat běh 100m překážek, kde jsme se oproti minulému roku zlepšily o 7 vteřin.

             Celkově jsme se umístily na 15.místě, odvezly jsme si mnoho zkušeností a naštěstí žádné zranění.

                                                                             

                                                                                              Za SDH Lhenice ženy

                                                                                                  Veronika Vlčková

 

WebZdarma.cz